Kłodzko - www.klodzko.pl

  ul.Kościelna 4, 57-300 Kłodzko
  tel.: +48 887 773 887
  biuro@sarnasport

Opis:

Haber Brothers to oryginalna francuska naleśnikarnia serwująca dla Pańtwa naleśniki słodkie (crêpes) oraz wytrawne(galettes). Wszystkie produkty użyte do ich produkcji sprowadzane są prosto z pięknego regionu Francji-Bretanii. Wpadnij do nas i przenieś się do Francuskiej Bretanii.

  • 20210222_125609

ilość miejsc: 35

rodzaj serwowanej kuchni: kuchnia francuska

rodzaj obiektu: restauracja

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!