ZGŁOSZENIE PUSTOSTANU LOKALU DO REMONTU WE WŁASNYM ZAKRESIE

Wymiana Ubranek Dziecięcych: Puść Ciuch w Ruch!

ZGŁOSZENIE PUSTOSTANU LOKALU DO REMONTU WE WŁASNYM ZAKRESIE W KŁODZKU PRZY ul. Podgórnej 9/4

Przerwa w dostawie wody

Magiczny wieczór, w którym światło dnia łączy się z ciemnością nocy "NOC ŚWIĘTOJAŃSKA"

zapraszamy na I edycję kłodzkich targów ekoTRENDY - 22 czerwca (sobota) Fort Owcza Góra

Wyniki otwartego konkursu ofert na wybór operatora konkursu na mikrodotację w ramach regrantingu.

W ramach Programu Badań Statystycznych Statystyki Publicznej na terenie całego kraju przeprowadzane są badania ankietowe: