Kłodzko - www.klodzko.pl

  ul.Kościelna 5, 57-300 Kłodzko,
  tel.: +48 607 272 580
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.kavosh.pl
  facebook.com/kavoshklodzko

Opis:

Nasza kawiarnia powstała z pasji do lodów, kawy oraz ciast. Firma rodzinna zajmuje się produkcją naturalnych lodów rzemieślniczych od 2009 roku. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam zadowalać Państwa własnymi wypiekami, lodami produkowanymi na miejscu oraz bardzo dobrej jakości kawą, przygotowywaną przy użyciu najwyższej jakości sprzętu przez wykwalifikowanych baristów. Kawa, którą serwujemy pochodzi z rzemieślniczej palarni kawy, ziarna których używamy są zawsze świeże i najwyższej jakości. Kawiarnia usytuowana jest w Kłodzku, na ulicy Kościelnej 5, przy zabytkowej Czarnej Bramie. Lokal mieści się w najstarszej kamienicy w mieście.

  • 20210222_125057

ilość miejsc: 50

rodzaj serwowanej kuchni: wypieki cukiernicze, lody

rodzaj obiektu: kawiarnia

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!