Kłodzko - www.klodzko.pl

  ul. Grunwaldzka 2; 57-300 Kłodzko ,
  +48 74 865 71 16
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.machela.pl
  facebook.com/piekarnia.machela

Opis:

Zapraszamy do skorzystania z naszej ofert śniadaniowej, gdzie czekają na Was świeżo przygotowane kanapki, zdrowe koktajle oraz jogurty pełne wartości odżywczych. Mega zapiekanki prosto z pieca, które zaspokoją największy głód! Na miejscu możecie również napić się pysznej świeżo parzonej kawy. A do kawy proponujemy desery, ciasta, drożdżówki oraz pączki z konfiturą z dzikiej róży — najlepsze w Kotlinie Kłodzkiej — pączki smażymy na miejscu i serwujemy jeszcze ciepłe. Na miejscu wypiekamy dodatkowo bułki, bagietki i chleb! Dla naszych gości przygotowaliśmy przytulną część kawiarnianą oraz kącik dla dzieci. Zapraszamy — u nas zawsze miło spędzicie czas!

ilość miejsc: 10

rodzaj serwowanej kuchni: Tradycyjne rzemieślnicze pieczywo, ciasta i desery. Bogata oferta śniadaniowa

rodzaj obiektu: kawiarnia

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!