Kłodzko - www.klodzko.pl

  pl. B. Chrobrego 32, 57-300 Kłodzko,
  +48 602 354 654
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  facebook.com/BarDobrze

Opis:

ZDROWA KUCHNIA na bazie przypraw i ziół, menu codziennie inne ze względu na dostępność świeżych produktów, bar przyjazny dla dzieci, małe zwierzęta miło widziane. Toaleta dla Gości bezpłatna.

  • IMG_0404
  • IMG_0728
  • IMG_0732
  • IMG_0735

ilość miejsc: 23

rodzaj serwowanej kuchni: Kuchnia wegeteriańska, kuchnia wegańska, kuchnia bezglutenowa, kuchnia domowa, kuchnia regionalna, kuchnie świata

rodzaj obiektu: bar

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!