Kłodzko - www.klodzko.pl

  Pl. Chrobrego 6, 57-300 Kłodzko,
  +48 74 867 00 18
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.pizzeriadaria.pl
  facebook.com/pizzeriadaria

Opis:

W naszym lokalu serwujemy pizzę (bazujemy na włoskich półproduktach), autorskie burgery, dania zapieczone (głównie włoskie gnocchi), sałatki. W naszej pizzerii znajdziecie również włoską kawę, herbatę oraz piwo, którego w sezonie letnim możecie napić się na naszym ogródku, usytuowanym w sercu kłodzkiego rynku.

  • Igor_Markowski_2
  • Igor_Markowski_3
  • Igor_Markowski_4
  • Igor_Markowski_5

ilość miejsc: 70

rodzaj serwowanej kuchni: pizza, kuchnia włoska, burgery, kawa

rodzaj obiektu: pizzeria

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!