Kłodzko - www.klodzko.pl

  pl. Grottgera 7, 57-300 Kłodzko,
  +48 608 443 677
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.przyzelaznymmoscie.pl
  facebook.com/PrzyZelaznymMoscie

Opis:

Restauracja "Przy Żelaznym Moście" posiada 3 sale restauracyjne w których w zależności od ilości osób można skorzystać z możliwości zorganizowania uroczystości rodzinnej czy szkolenia dla firm. Z wielką przyjemnością obsługujemy turystów indywidualnych jak i grupowych. Nasz kuchnia została doceniona przez Smaki Dolnego Śląska, organizację promującą dziedzictwo kulinarne Dolnego Śląska.

ilość miejsc: 49/100

rodzaj serwowanej kuchni: Kuchnia polska, regionalna sudecka i dolnośląska, śniadania, obiady oraz kolacje

rodzaj obiektu: restauracja

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!