Kłodzko - www.klodzko.pl

  Boguszyn 79 a, 57-300 Kłodzko,
  +48 74 865 96 05
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  www.restauracjaboguszyn.ng.pl
  facebook.com/boguszynrestauracja

Opis:

Oferujemy pyszne domowe posiłki dla klientów indywidualnych oraz grup zorganizowanych.
Wybór kilkudziesięciu potraw:
Słynny Placek po węgiersku z surówkami
Schab z kapustą i ziemniaczkami
Ryba i mięso z kamienia
Golonka w kapuście i wiele innych
Jeżeli jesteście Państwo organizatorami wycieczek lub innych grup zorganizowanych, to przydatną dla Was informacją będzie to, że w sąsiedztwie restauracji jest duży parking dla autokarów - przy stacji paliw PKN ORLEN.
Dla samochodów osobowych i niewielkich busów dysponujemy własnym, oczywiście bezpłatnym parkingiem, tuż przy wejściu do naszej restauracji.
Posiadamy również stoliki na zewnątrz restauracji w naszym ogródku.
Serdecznie zapraszamy !!!

  • P1060303
  • P1060307
  • P1060317

ilość miejsc: 75

rodzaj serwowanej kuchni: kuchnia domowa, kuchnia polska, dania obiadowe

rodzaj obiektu: restauracja

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!