Kłodzko - www.klodzko.pl

  ul. Grottgera 5, 57-300 Kłodzko,
  +48 571 241 225
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  facebook.com/Restauracja-SAVOY

Opis:

Restauracja oprócz obsługi a'la carte, oferuje również imprezy okolicznościowe, przyjęcia, uroczyste kolacje itp... W ofercie menu znajdują się dania kuchni polskiej połączone z nowoczesnością, dania wegetariańskie,posiadamy wyjątkowe menu dla dzieci jak i kącik do zabaw. Lokal jest na jednym poziomie, bez utrudnień dla niepełnosprawnych, parking w pobliżu. W okresie letnim przed lokalem znajduje się ogródek gastronomiczny dla 30osób. Restauracja przyjazna dla zwierząt.

  • savoy1
  • savoy2
  • savoy3
  • savoy4
  • savoy5
  • savoy6

ilość miejsc: 60

rodzaj serwowanej kuchni: kuchnia polska, włoska, francuska, czeska

rodzaj obiektu: restauracja

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!