Kłodzko - www.klodzko.pl

  Grottgera 8a, 57-300 Kłodzko
  +48 607 552 366
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  facebook.com/notabenerestauracja

Opis:

Zlokalizowana na Wyspie Piasek restauracja Nota Bene jest kontynuacją wieloletnich tradycji kulinarnych. W menu obok tradycyjnego placka po węgiersku znajdziemy pstrąga kłodzkiego i kilka autorskich propozycji szefa kuchni. Wykwalifikowany personel zaopiekuję się gośćmi i wskaże osobne wejście dla osób niepełnosprawnych.

  • nota_bene
  • nota_bene1
  • nota_bene2
  • nota_bene3
  • nota_bene4

ilość miejsc: 50

rodzaj serwowanej kuchniKuchnia polska , kuchnia włoska, wypieki cukiernicze

rodzaj obiektu: restauracja

 

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!