Kłodzko - www.klodzko.pl

  Malczewskiego 1a, 57-300 Kłodzko
  +48 74 867 04 60
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opis:

Obiekt Bizancjum Pokoje Gościnne położony jest w miejscowości Kłodzko w regionie dolnośląskie. Położony w centrum Kłodzka obok przepływającej rzeki Nysa Kłodzka.
Do dyspozycji Gości jest w pełni wyposażona prywatna łazienka z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków, WIFI, TV, czajnik elektryczny, lodówka.

  • Untitled_Panorama1degm
  • Untitled_Panorama2rm
  • _DSC9037m
  • _DSC9049m
  • _DSC9067m

Przedział cenowy: od 140 do 200 zł

ilość miejsc noclegowych: 10

ilość pokoi: 5

rodzaj obiektu: pokoje gościnne

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!