Kłodzko - www.klodzko.pl

  Boguszyn 77A, 57-300 Kłodzko
  +48 74 811 92 00
  +48 790 669 696
  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  folwarkboguszyn.pl

Opis: Wygodne apartamenty, lofty w stojącym na uboczu budynku dawnego folwarku, znajdującego się w paśmie Gór Bardzkich, tuż na skraju Kotliny Kłodzkiej. Nowoczesne wnętrza zaprojektowane przez architekta, z widokami na masyw Gór Bardzkich, Sowich i Stołowych gwarantują komfort wypoczynku po całodniowych turystycznych eskapadach. Wyposażenie apartamentu pozwala na samodzielne przygotowanie posiłków, a bezpłatny dostęp do Wi-Fi i TV umożliwia relaks w czasie wolnym. Dogodny dojazd, bezpłatny parking. W odległości 400 m restauracja i bar zapewniające smaczne posiłki dla każdego. W odległości 4,8 km centrum handlowe z kinem.

  • ApartamentyBoguszyn1
  • ApartamentyBoguszyn2
  • ApartamentyBoguszyn3
  • ApartamentyBoguszyn4
  • ApartamentyBoguszyn5
  • ApartamentyBoguszyn6
  • ApartamentyBoguszyn7
  • DSC_5136a

Przedział cenowy: od 260 do 450 zł

ilość miejsc noclegowych: 10

ilość pokoi: 2 apartamenty po 2 pokoje

Rodzja obiektu: apartamenty

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!