interreg

Wynik zapytania ofertowego

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 14 000 euro - projekt „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

WARSZTATY OGRODNICZE W DNIU 30 SIERPNIA 2019 ROKU  w ramach projektu pn. „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa”

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Opis przedmiotu zamówienia:

Otwarcie ofert 13.06.2019 r.

Wykonawca: AGRA” Handel Export – Import, mgr inż. Andrzej Nowicki, ul. Spacerowa 45, 57-402 Nowa Ruda;

kwota: 16 000,00 pln,
Słownie złotych:  szesnaście tysięcy  złotych 00/100

Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza cena,  przy kryterium oceny ofert 100% cena.