interreg

57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Tryb udzielenia zamowienia:

• Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych,
  • Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności i równego traktowania Wykonawców,
  • Szacunkowa wartośc zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 6 000 euro netto.

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i przeprowadzeniu akcji promocyjnej/turystyki przygodowej pt. „Zostań rekrutem XVIII wiecznej Twierdzy Kłodzko” w sezonie turystycznym (lipiec - sierpień) w roku 2018 w ramach realizacji projektu pn. „Festiwal wrażeń”.

• Oferent musi posiadać zasoby kadrowe umożliwiające przeprowadzenie akcji promocyjnej oraz doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć
  • Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do zapytania ofertowego

Terminy i miejsce realizacji:

• Miejsce realizacji: ścieżka historyczna wokół Twierdzy Kłodzko /plac przy kojcu/, wejście od strony parkingu przy ul.Noworudzkiej, Kłodzko
  • Termin realizacji: 2/9/16/23/30 LIPIEC oraz 6/13/20/27 SIERPIEŃ , wtorek, godz. 12.00-14.00 /9 pokazów/

Sposób przygotowania oferty

• Oferent powinien złożyć ofertę na formularzu załączonym do niniejszego postępowania – załącznik nr 2 do zapytania ofertowego.
  • Oferta powinna zawierać cenę (z uwzględnieniem wszystkich wymienionych kosztów) za całość przedmiotu zamówienia.
  • Wszelkie zmiany lub poprawki w tekście oferty muszą być parafowane własnoręcznie przez oferenta.

Forma złożenia oferty

• W formie pisemnej w Biurze Obsługi Ludności (pokój 101) Urząd Miasta w Kłodzku pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko z dopiskiem Organizacja akcji promocyjnej pt. „Zostań rekrutem XVIII wiecznej Twierdzy Kłodzko”
  • pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w tytule maila należy wpisać Organizacja akcji promocyjnej pt. „Zostań rekrutem XVIII wiecznej Twierdzy Kłodzko” (zeskanowana oferta)

Warunki płatności:

Płatność miesięczna - Przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury

Rodzaje kryteriów oraz opis kryteriów przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia (wagi) tych kryteriów i sposobu oceny ofert

W przypadku złożenia ofert przez więcej niż jednego Wykonawcę Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniżej przedstawionego kryterium oceny ofert.

Kryterium: Cena ofertowa
Waga (%): 100,00%

Sposób oceny ofert
100% - cena brutto - skala 0-100 pkt, zgodnie z zasadą, że oferta najkorzystniejsza otrzymuje 100 pkt, pozostałe - wyliczenie proporcjonalne według wzoru P=On/Ob x % x 100 (P – punkty, On – oferta najkorzystniejsza, Ob – oferta badana)

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą ilość punktów w przyjętym kryterium.

Termin składania ofert

24.01.2019 r. do godz. 15.30
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

• Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
  • Zamawiający zastrzega sobie prawo do pozostawienia niniejszego zapytania bez rozstrzygnięcia.
  • Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny. W przypadku unieważnienia postępowania, Zamawiający nie ponosi kosztów postępowania.
  • W toku badania i oceny ofert Zamawiający może oczekiwać od Oferenta wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert, oraz ich uzupełnienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów z wybranymi oferentami w kwestiach złożonej przez nich oferty.
  • Osoba do kontaktu: Artur Tarka, Tel. 74 865 46 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:
  • Załącznik nr 1 - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia