interreg
ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 6 000,00 euro netto

opracowanie, wykonanie i dostarczenie gadżetów promocyjnych

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Tryb udzielenia zamowienia:

• Postępowanie prowadzone jest na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych,
  • Postępowanie prowadzone jest w trybie zapytania ofertowego z zachowaniem zasady konkurencyjności i równego traktowania Wykonawców,
  • Szacunkowa wartośc zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 6 000 euro netto.

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie opracowania, wykonania i dostarczenia gadżetów promocyjnych dla działań realizowanych w ramach projektu ,,Festiwal wrażeń” dofinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V - A Republika Czeska – Polska w zakresie:

GRA TYPU "KÓŁKO I KRZYŻYK" - 1000 kompletów, o następujących parametrach technicznych:

• materiał opakowania z trwale oznaczonym polem do gry w kółko i krzyżyk: juta lub len, kolor naturalny, rozmiar opakowania min. 180 mm wysokość / 140 mm szerokość x 9 mm głębokość, bawełniane uchwyty do zamykania opakowania,
  • do każdego opakowania komplet drewnianych elementów niezbędnych do gry – 10 pionków do gry o średnicy min. 30 mm. Każdy z pionków oznakowany logo festiwalu wrażeń

Rodzaj II: GRA TYPU „KOŚCI” - 1000 kompletów, o następujących parametrach technicznych:

• 5 drewnianych kostek o wysokości ścianki min. 15 mm,
  • drewniany kubek o wysokości min. 90 mm i średnicy min. 50 mm,

Na wyżej wymienionych gadżetach promocyjnych Wykonawca jest zobowiązany wykonać nadruk/grawer elementów obowiązkowych:

• zestaw logotypów z obowiązkowymi elementami wynikającymi z zasad promocji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska /kolor nadruku – wiele kolorów/.
  • logo Festiwalu Wrażeń /kolor nadruku – 1/.

Przedmiot niniejszego zamówienia powinien być wykonany z jak najwyższych jakościowo materiałów, z dbałością o jakość wykonania.

Zamówienie obejmuje również koszty przygotowalni, matryc, transportu, i innych ukrytych kosztów związanych z realizacją zamówienia.

Terminy i miejsce realizacji:

Miejsce dostawy: Gmina Miejska Kłodzko, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko
Termin realizacji: do 30 kwietnia 2019

Sposób przygotowania oferty

• Oferent powinien złożyć ofertę na formularzu załączonym do niniejszego postępowania – załącznik nr 1 do zapytania ofertowego.
  • Oferta powinna: posiadać datę sporządzenia, zawierać adres lub siedzibe oferenta, numer telefonu numer NIP, być podpisana przez oferenta.
  • Wszelkie zmiany lub poprawki w tekście oferty muszą być parafowane własnoręcznie przez oferenta.

Forma złożenia oferty

• W formie pisemnej w Biurze Obsługi Ludności (pokój 101) Urząd Miasta w Kłodzku, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko,
  • pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki płatności:

Płatność miesięczna - Przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury

Rodzaje kryteriów oraz opis kryteriów przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia (wagi) tych kryteriów i sposobu oceny ofert

W przypadku złożenia ofert przez więcej niż jednego Wykonawcę Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniżej przedstawionego kryterium oceny ofert.

Kryterium: Cena ofertowa
Waga (%): 100,00%

Sposób oceny ofert
100% - cena brutto - skala 0-100 pkt, zgodnie z zasadą, że oferta najkorzystniejsza otrzymuje 100 pkt, pozostałe - wyliczenie proporcjonalne według wzoru P=On/Ob x % x 100 (P – punkty, On – oferta najkorzystniejsza, Ob – oferta badana)

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą ilość punktów w przyjętym kryterium.

Termin składania ofert:

15.01.2019 r. do godz. 15.30
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

• Osoba odpowiedzialna  – Artur Tarka –  074 865 46 28

Dokumenty do pobrania: