rpo nowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

na wykonanie zamówienia publicznego poniżej progu ustawy (poniżej kwoty 130 000 zł netto)
z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019. poz.2019 ze zm.)
pn. „Zaprojektowanie, wykonanie oraz utrzymanie strony internetowej IP”

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Wspólny słownik zamówienia CPV:

CPV – 72413000-8 - usługi w zakresie projektowania stron WWW

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Zaprojektowanie, wykonanie oraz utrzymanie strony internetowej IP” w ramach projektu pn. „Utworzenie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców w Kłodzku, Ziębicach i Ząbkowicach Śląskich”, który współfinansowany jest ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020, Osi priorytetowej 1 „Przedsiębiorstwa i innowacje”, Działanie 1.3 Rozwój przedsiębiorczości, Poddziałanie 1.3.1 Rozwój przedsiębiorczości – konkursy horyzontalne, schemat: 1.3 B Wsparcie infrastruktury przeznaczonej dla przedsiębiorców oraz jej obsługa/utrzymanie w czasie trwania Projektu, a w szczególności:

• zaprojektowanie i wykonanie nowego serwisu internetowego zamieszczonego pod adresem www.inkubator.klodzko.pl w oparciu o system zarządzania treścią (CMS);
  • instalacja serwisu internetowego na serwerze wskazanym przez Zamawiającego;
  • uzupełnienie serwisu internetowego treścią;
  • świadczenie usługi utrzymania serwisu do dnia 31.05.2023 r.;
  • szczegółowy zakres przedmiotu umowy stanowi Załącznik nr 1

Efektem zamówienia powinna być nowoczesna, interesująca i estetyczna strona internetowa, o intuicyjnej nawigacji, a także system CMS, umożliwiający samodzielne zarządzanie stroną, jej wyglądem i zawartością przez Zamawiającego.

Wykonanie przedmiotu zamówienia będzie zgodne z zasadami promowania projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego.

Termin realizacji przedmiotu zamówienia:

Termin realizacji zamówienia podzielony jest na dwa etapy:
a) etap I - zaprojektowanie, wykonanie oraz instalacja serwisu internetowego na serwerze wskazanym przez Zamawiającego w terminie do dnia 30 sierpnia 2022 r.
b) etap II - świadczenie usługi utrzymania serwisu do dnia 31 maja 2023 r.

Miejsce, termin i sposób złożenia oferty:

Oferty przyjmowane będą:

• W formie pisemnej w siedzibie zamawiającego / Biuro Obsługi Ludności, Urząd Miasta w Kłodzku/ w formie pisemnej na formularzu oferty według załączonego wzoru,

Termin składania ofert do dnia 11 lipca 2022 roku do godz. 15:30.
Oferty złożone po tym terminie nie będą uwzględnione.
Złożenie oferty nie jest równoznaczne z udzieleniem zamówienia.

Warunki płatności:

Płatność przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury

Kryteria oceny ofert, wyboru wykonawcy i sposób obliczenia oferty

W przypadku złożenia ofert przez więcej niż jednego Wykonawcę Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniżej przedstawionego kryterium oceny ofert.

Kryterium: Cena ofertowa
Waga (%): 100,00%

Sposób oceny ofert
Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie wyniku osiągniętej przez Wykonawców liczby punktów wyliczonych w oparciu o następujące kryterium i ustaloną punktację do 100 pkt (100% = 100 pkt):
Cena oferty najtańszej / Cena oferty badanej x 100% = ilość punktów x % x 100 (P – punkty, On – oferta najkorzystniejsza, Ob – oferta badana)

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą ilość punktów w przyjętym kryterium.

Dodatkowe informacje:

• Osoba odpowiedzialna – Agnieszka Kostrzewska – 74 865 46 28