ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 50 000,00 pln /netto/
w ramach realizowanego przez Gminę Miejską Kłodzko projektu pn. „Smart Kłodzko (SMAK)”
na opracowanie dokumentów Studiów Wykonalności :
SZOK - System Zarządzania Odpadami Komunalnymi,
ŚR -Ścieżki rowerowe,
SS- stacje ładowania samochodów elektrycznych,
EKOPrzedszkole,
EKORatusz.
Projekt jest realizowany przy współfinansowaniu ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie:
Przedmiot zamówienia stanowi opracowanie pięciu Studiów Wykonalności:

Zadanie nr 1 – Studium Wykonalności dla SZOK - System Zarządzania Odpadami Komunalnymi
Zadanie nr 2 – Studium Wykonalności dla ŚR -Ścieżki rowerowe
Zadanie nr 3 – Studium Wykonalności dla SS- stacje ładowania samochodów elektrycznych
Zadanie nr 4 – Studium Wykonalności dla EKOPrzedszkole
Zadanie nr 5 – Studium Wykonalności dla EKORatusz

Zakres każdego z w/w zadań obejmuje:

1. Analiza potrzeb
• Przedstawienie grup docelowych,
• Geneza projektu, analiza problemów, analiza potrzeb środowiska społeczno-gospodarczego projektu.

2. Analiza instytucjonalna
• Powiązania prawno-własnościowe oraz finansowe pomiędzy uczestnikami projektu,
• Trwałość projektu instytucjonalna.

3. Pomoc publiczna.

4. Analiza techniczna
• Opis istniejącego przedsięwzięcia (stan istniejący), lokalizacja,
• Analiza wykonalności i analiza opcji,
• Zakres rzeczowy przedsięwzięcia.

5. Plan funkcjonowania przedsięwzięcia
• Zgodność z polityką konkurencji i zamówień publicznych, procedury przetargowe, harmonogram zamówień,
• Czynniki ryzyka realizacji projektu i sposoby ich przezwyciężania.

6. Analiza finansowa

7. Analiza ekonomiczna

Wymagania w stosunku do Wykonawców:

Zmawiający przekaże Wykonawcy informacje niezbędne do opracowania Studium Wykonalności, których Wykonawca nie może pozyskać we własnym zakresie.

Wykonawca w okresie ostatnich 3 lat opracował 5 Studiów Wykonalności lub wniosków o dofinansowanie z elementami studium wykonalności (np. jak w RPO WD 2014-2020). Na potwierdzenie powyższego Wykonawca zobowiązany jest przedstawić oświadczenie z wykazem opracowanych SW/wniosków o dofinansowanie, potwierdzające spełnienie warunku.

Wykaz dokumentów i oświadczeń, jakie ma złożyć wykonawca wraz z ofertą w celu potwierdzenia spełnienia warunków udziału w postępowaniu:
a. Oświadczenie potwierdzające spełnienie warunku dotyczącego doświadczenia.

Opis sposobu obliczania ceny:

Wykonawca zobowiązany jest do złożenia oferty cenowej na załączonym do niniejszego zapytania Formularzu ofert. Cena powinna obejmować wszystkie koszty związane z realizacją zamówienia

Termin wykonania zamówienia:

20.06.2022 r.

Rodzaje kryteriów oraz opis kryteriów przy wyborze oferty, wraz z podaniem znaczenia (wagi) tych kryteriów i sposobu oceny ofert

W przypadku złożenia ofert przez więcej niż jednego Wykonawcę Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniżej przedstawionego kryterium oceny ofert.

Kryterium: Cena ofertowa
Waga (%): 100,00%

Sposób oceny ofert
Zamawiający dokona oceny ofert na podstawie wyniku osiągniętej przez Wykonawców liczby punktów wyliczonych w oparciu o następujące kryterium i ustaloną punktację do 100 pkt (100% = 100 pkt):

Cena oferty najtańszej / Cena oferty badanej x 100% = ilość punktów

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą ilość punktów
w przyjętym kryterium.

Miejsce, sposób i termin składania ofert

• Ofertę należy złożyć na Formularzu oferty, w terminie do dnia 25.03.2022 r. do godz. 15.00 w formie elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Oferty złożone po terminie będą zwrócone składającym bez otwierania.
  • Wykonawca może, przed upływem terminu do składania ofert, zmienić lub wycofać ofertę.
  • W toku badania i oceny ofert Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
  • Komisyjna ocena ofert nastąpi w dniu 28.03.2022 r. o godz. 10:30 w Urzędzie Miasta w Kłodzku, pl. B. Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko – pokój nr 304.
  • O wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający zawiadomi niezwłocznie wszystkie podmioty, które przesłały oferty w ustalonym terminie.
  • Z Wykonawcą, którego oferta cenowa zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie podpisana umowa.
  • Jeżeli Wykonawca, którego oferta została wybrana, uchyla się od podpisania umowy, Zamawiający może wybrać ofertę najkorzystniejszą spośród pozostałych ofert.
  • W przypadku, gdy w określonym terminie nie wpłynie żadna oferta Zamawiający unieważnia postępowanie i przeprowadza je ponownie.

Postanowienia końcowe

W sprawach związanych z zapytaniem cenowym dopuszcza się porozumiewanie drogą pisemną, telefoniczną, faksem lub drogą elektroniczną, przy czym oferta musi być złożona osobiście lub przesłana pocztą w sposób określony w pkt. VI ppkt.1.