interreg

ZAPYTANIE OFERTOWE

na wykonanie zamówienia publicznego poniżej progu ustawy (poniżej kwoty 130 000 zł netto) z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019. poz.2019 ze zm.)

organizacja i przeprowadzenie imprezy promocyjnej rozpoczynającej sezon turystyczny z „Festiwalem wrażeń”

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Opis przedmiotu zamówienia:

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu imprezy promocyjnej rozpoczynającej sezon turystyczny z „Festiwalem wrażeń”. Szczegółowy opis stanowi załącznik nr 1 do zapytania ofertowego

Terminy i miejsce realizacji:

Miejsce realizacji: plac Bolesława Chrobrego (obszar wokół kłodzkiego ratusza), Kłodzko
Termin realizacji: 2 lipiec 2021, sobota, godz. 11.00-16.00

Sposób przygotowania oferty

• Oferta powinna być sporządzona na FORMULARZU OFERTY (załącznik nr 1),
  • Oferta powinna być podpisana przez osobę upoważnioną do podpisania oferty,
  • Wykonawca winien podać cenę netto, VAT, brutto za zamówienie wyrażoną w złotych polskich,
  • Wykonawca w przedstawionej ofercie winien podać cenę za wykonanie zamówienie, kompletną, jednoznaczną i ostateczną. Cena oferty musi obejmować pełny zakres zamówienia i powinna uwzględniać wszystkie koszty mające na nią wpływ. Tak więc cena powinna uwzględniać m.in. nagranie/produkcję spotu, wynagrodzenie lektora, podkład, przekazanie licencji, wynajem studia nagrań, koszt emisji. Podana cena jest obowiązująca w całym okresie ważności oferty i nie będzie podlegała jakimkolwiek zmianom.
  • Niezależnie od wyniku postępowania, Zamawiający w żadnym przypadku nie odpowiada za koszty poniesione za Oferenta wzwiązku z przygotowaniem i złożeniem oferty.
  • Wszelkie zmiany lub poprawki w tekście oferty muszą być parafowane własnoręcznie przez oferenta.
  • Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę

Forma złożenia oferty

Oferty przyjmowane będą:

• W formie pisemnej w siedzibie zamawiającego / Biuro Obsługi Ludności, Urząd Miasta w Kłodzku/ w formie pisemnej na formularzu oferty według załączonego wzoru,

Termin składania ofert

28.05.2021 r. do godz. 15.30
Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane

Warunki płatności:

Wynagrodzenie płatne będzie przelewem, po realizacji zadania i potwierdzeniu prawidłowościi wykonania zadania protokołem odbioru wykonania usługi, w terminie 14 dni od daty otrzymania faktury przez Zamawiającego

Kryteria oceny ofert

100% cena

Dodatkowe informacje

• Zamawiający zastrzega sobie prawo do pozostawienia niniejszego zapytania bez rozstrzygnięcia.
  • Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia postępowania bez podania przyczyny. W przypadku unieważnienia postępowania, Zamawiający nie ponosi kosztów postępowania.
  • W toku badania i oceny ofert Zamawiający może oczekiwać od Oferenta wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert, oraz ich uzupełnienia. Zamawiający zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia rozmów z wybranymi oferentami w kwestiach złożonej przez nich oferty.
  • Osoba do kontaktu: Artur Tarka, Tel. 74 865 46 28, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokumenty do pobrania:
  • Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia