Kłodzko - www.klodzko.pl

interreg

WYNIK ZAPYTANIA OFERTOWEGO
dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 50 000,00 zł netto - projekt „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa” w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska

Wykonanie remontu części pomieszczeń przyziemia w budynku Ratusza w Kłodzku na cele przygotowania międzypokoleniowego polsko - czeskiego miejsca spotkań w ramach projektu pn. „Transgraniczna integracja międzypokoleniowa”.

 

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
tel. +48 074 865 46 00
fax: +48 074 867 40 62
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opis przedmiotu zamówienia:
Przedmiotem zamówienia  jest remontu części pomieszczeń parteru ratusza kłodzkiego położonych w północno wschodniej części budynku.

 
Wykonawca: FRW Złotnik Marcin, Włodowice 74, 57-400 Nowa Ruda;

kwota: 61 250,00 pln brutto, Słownie złotych:  sześćdziesiąt jeden tysięcy dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100

Uzasadnienie wyboru: najkorzystniejsza cena,  przy kryterium oceny ofert 100% cena.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!