interreg

WYNIK ZAPYTANIA OFERTOWEGO

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 14 000 euro
- projekt „Z rowerem za pan brat” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis

Usługa tłumaczeniowa podczas całodziennego rajdu rowerowego w Czechach, rajd rowerowy w Czeskiej Skalicy w dniu 29.09.2019 r., tłumaczenie symultaniczne i konsekutywne z j. polskiego na j. czeski oraz z j. czeskiego na j. polski, w ramach mikroprojektu „Z rowerem za pan brat” w ramach Funduszu Mikroprojektów w Euroregionie Glacensis Programu Interreg V-A republika Czeska-Polska.

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62