Rok 1807. Sytuacja niezwykle napięta, wróg zbliża się do miasta...Panika wśród mieszkańców... Gdzie szukać schronienia? Wiadomo gdzie – w Twierdzy Kłodzko!
Ale nie ma nic za darmo. Trzeba wykonać ważną misję – odnaleźć zapasy prochu i dostarczyć je do kontrminerów. Po drodze spotkać się z kilkoma ciekawymi postaciami i przejść szkolenie...

W najbliższym czasie zapraszamy na NOCNE ZWIEDZANIE TWIERDZY KŁODZKO w następujących terminach:

• 25, 30, 31 maja - godz. 21.00
  • 1, 7, 8, 14, 15 czerwca - godz. 21.30
  • 21, 22, 28, 29, 30 czerwca - godz. 22.00

Aby zarezerwować miejsce, wystarczy napisać na adres 📧 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i wskazać konkretną datę.

Cena: 60 zł/os.