Kłodzko - www.klodzko.pl

W ostatni weekend (27-28.05.2023 r.) podczas Influencers LIVE Wrocław zaprezentowały się atrakcje Dolnego Śląska.

Wydarzenie, które odbyło się we Wrocławiu na Tarczyński ARENA, przyciągnęło setki blogerów, influencerów i twórców internetowych z całej Polski, którzy pośród prelekcji i wykładów przekonali się, że Dolny Śląsk jest miejscem przpięknym i pełnym atrakcji. Miejscem, gdzie warto przyjeżdżać, skąd robić relacje, rolki i posty. 

Na stoisku Dolnego Śląska zaprezentowali się: Stara Kopalnia - Centrum Nauki i Sztuki - z unikatowymi bransoletkami z węglem, Starostwo Powiatowe w Trzebnicy- Powiat Trzebnicki - z najlepszymi degustacjami regionalnych produktów. Nie zabrakło oczywiście Kłodzka - zielono-niebieskie miasto z eko świecami i ziołami.

influencer 1

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!