Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że Gmina Miejska Kłodzko realizuje wraz z czeskim partnerem miastem Czeska Skalica projekt "My turyści - Wy turyści" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Jednym z działań jakie zaplanowano w Projekcie są polsko-czeskie prezentacje turystyczne obiektów noclegowych oraz gastronomicznych z Kłodzka oraz Czeskiej Skalicy na wspólnym stoisku wystawienniczym podczas imprezy miejskiej odbywającej się w mieście (w Kłodzku prezentacje odbędą się w dniu 27.08.2021 na kłodzkim rynku). Gestorzy bazy noclegowej i gastronomicznej osobiście bądź też poprzez przekazanie swoich materiałów promocyjnych będą mogli w tym dniu przedstawić ofertę swoich obiektów. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

UWAGA!!!

Wciąż można zgłosić swój obiekt wypełniając właściwy formularz obiektu OnLine

gdzie nocowac           gdzie spac

Informacji na temat projektu pod numerem tel. +48 74 865 46 28 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

euroregion