Zapraszamy do udziału w konkursie mającym na celu promocję procesów rewitalizacji prowadzonych przez samorządy gmin. Konkurs skierowany jest do seniorów zrzeszonych w stowarzyszeniach, klubach seniora, itp.

Uczestnicy mogą składać prace w postaci rysunków, zdjęć, kolaży, filmów bądź grafik w dwóch kategoriach:

• obiekty/przestrzenie, które uległy zmianie w wyniku prowadzonych procesów rewitalizacji, bądź powinny ulec przekształceniu w wyniku rewitalizacji (tj. w jaki sposób miejsce należy przekształcić, do czego może być wykorzystywane, itp.),
  • wydarzenia społeczne, które się odbyły bądź istnieje potrzeba ich organizacji (np. wydarzenia kulturalne, warsztaty, spotkania, itp.), w tym odnoszące się do lokalnego dziedzictwai tradycji.

Prace będą przyjmowane od 20.09.2024 do 07.10.2024 r. Autorzy oraz podmioty, w których przygotowano najlepsze prace zostaną nagrodzeni. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie Urzędu Marszałkowskiego: www.rewitalizacja.dolnyslask.pl.