ZARZĄDZENIE NR 295.0050.2023 BURMISTRZA MIASTA KŁODZKA z dnia 15 listopada 2023 r. w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego z zakresu profilaktyki i rozwiązywania uzależnień w 2024 pn. Zwiększanie dostępności terapeutycznej, informacyjnej oraz edukacyjno_profilaktycznej dla osób uzależnionych, współuzależnionych, bezdomnych osób uzależnionych na terenie Kłodzka w roku 2024 w trybie ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

więcej w Biuletynie Informacji Publicznej