„Szanowni Państwo!

Firma SBC (Szkolenia Badania Consulting) z Krakowa na zlecenie Gminy Miejskiej Kłodzko realizuje badania społeczne, na rzecz opracowania Diagnozy uzależnień behawioralnych w Kłodzku i zaplanowania działań profilaktycznych w ramach realizacji OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII PROFILAKTYCZNEJ - UZALEŻNIENIA BEHAWIORALNE- BĄDŹ NIEZALEŻNY dla uczniów, ich rodziców i nauczycieli wszystkich klas pięciu szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Miejska Kłodzko.

W związku z tym prosimy o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY, która posłuży przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów, z jakimi borykają się mieszkańcy naszej Gminy.

Poprzez przygotowany specjalny link, wszyscy mieszkańcy będą mieli możliwość wypełnienia anonimowej ankiety bezpiecznie w swoim domu. Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu.

Link do ankiety: https://klodzko-mieszkancy.webankieta.pl/

Bardzo dziękujemy za wypełnienie ankiety.”