Kłodzko - www.klodzko.pl

Do 31 października można składać wnioski w ramach I naboru do Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Ochrona zabytków” realizowanego w 2024 r. Wnioski wraz z obowiązkowymi załącznikami należy przesyłać wyłącznie drogą on-line za pomocą systemu EBOI.

W obecnej edycji programu zaplanowano dwa terminy naboru:

  • I nabór, który potrwa do 31 października 2023 r., obejmuje prace planowane do realizacji w 2024 roku;
  • II nabór, który potrwa do 31 marca 2024 r., obejmuje refundację prac wykonanych w latach 2021-2023.

Przypominamy, że dokumentem wymaganym na etapie składania wniosku jest skan aktualnego pozwolenia właściwego wojewódzkiego konserwatora zabytków na przeprowadzenie prac.

Szczegółowe informacje, tj. ogłoszenie o naborze, regulamin oraz zarządzenie w sprawie wytycznych, znajdują się na stronie: https://www.gov.pl/web/kultura/ochrona-zabytkow-2024.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!