STAŁA WYSTAWA W TWIERDZY KŁODZKO UPAMIĘTNIAJĄCA PRACOWNIKÓW PRZYMUSOWYCH FABRYKI AEG Z LAT 1944-1945

Wystawa znajdować się będzie w Donjonie, w miejscu, w którym podczas II wojny światowej rzeczywiście przebywali pracownicy przymusowi.

Już nie możemy doczekać się efektu końcowego, koncepcyjnie mamy już wszystko dopięte na ostatni guzik. Będziecie mogli zobaczyć, w jakich warunkach pracownicy żyli i co produkowali, będzie też bogato zobrazowane pismo satyryczne, które pracownicy przymusowi tworzyli (!). To już za kilka miesięcy.

A jeśli ktoś posiada materiały na ten temat, przedmioty związane z AEG z czasów II wojny światowej i chciałby przekazać je na wystawę, zapraszamy do kontaktu.

tablica fundusze 90 60