Kłodzko - www.klodzko.pl

Bezpłatne, artystyczne warsztaty z podstaw techniki sutasz

Nasze warsztaty mają za zadanie zapoznać uczestników, z rozbudzoną w ostatnich latach, XIV wieczną technikę zdobniczą – zwaną sutaszem, która w Polsce na stałe zagościła w XIX w. Chcemy pokazać sutasz, uchodzący za trudny, jako dostępną i wdzięczną technikę, którą tworzyć można zjawiskowe elementy.

Warsztaty odbędą się dla dwóch grup, w dwóch 3-godzinnych blokach - sobotę 10.06.23 oraz w niedzielę 11.06.23.

Warsztaty skierowane są do młodzieży powyżej 16 r.ż. oraz osób dorosłych.

Warsztaty odbędą się w Centrum Aktywności Lokalnej przy ul. Łukasińskiego 43.

WAŻNE!
Jeśli, w związku z długim weekendem, nie zbiorą się dwie 15 osobowe grupy, zajęcia zostaną przeniesione na inny termin. W formularzu znajduje się szczegółowa informacja dotycząca możliwości udziału w późniejszym terminie.
Uczestnicy otrzymają od organizatorów pakiety startowe, dzięki którym będą mogli rozpocząć prace nad własnymi projektami. Pakiety obejmować będą materiały niezbędne do nauki, tj. igły, nożyczki, nici monofilowe, sznurki sutasz, kamienie, koraliki, kleje, filc a także instrukcję/minipodręcznik podstaw, w którym znajdą się zdjęcia poszczególnych elementów wraz z opisami i instrukcjami.
Warsztaty poprowadzi twórczyni marki biżuterii sutasz IOSO Handmade Jewellery (https://www.facebook.com/ioso.jewellery)

Spotkania:
GRUPA I:
1 spotkanie: 10.06.23 godz. 10.00 - 13.00
2 spotkanie: 11.06.23 godz. 10.00 - 13.00
GRUPA II:
1 spotkanie: 10.06.23 godz. 13.30 - 16.30
2 spotkanie: 11.06.23 godz. 13.30 - 16.30
Ilość miejsc jest ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W RAZIE PROBLEMÓW Z FORMULARZEM PROSZĘ PISAĆ na Messengerze lub na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Bądź kontakt telefoniczny - 601'333'059

Dokument zgłoszenia dostępny na platformie dropbox, pod linkiem:
https://www.dropbox.com/...https://www.dropbox.com/...

Dokument należy ściągnąć na komputer i wpisać dane (lub wydrukować, ręcznie wypisać, zrobić zdjęcie formularza i odesłać)następnie odesłać emailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli pojawi się jakikolwiek problem ze ściągnięciem formularza proszę o kontakt na powyższy adres - wówczas prześle formularz jako załącznik do wiadomości email.

Regulamin:
https://www.dropbox.com/.../REGULAMIN

RODO:
https://www.dropbox.com/.../RODO

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!