Kłodzko - www.klodzko.pl

W związku z instalacją nowych systemów alarmowych i modernizacji starych w dniach 24-28 kwietnia będą przeprowadzane próby syren alarmowych w Kłodzku. Jest to związane z zamontowanym i rozbudowanym nowoczesnym systemem informowania mieszkańców o zagrożeniach, zwłaszcza w sytuacji powodziowej.

  • w dniach 25 – 28 kwietnia od godziny 9.00 do 17.00 – przeprowadzenie testów fonicznych i prac serwisowych wszystkich syren, w tym komunikatów głosowych.
  • w dniu 28 kwietnia o godzinie 17.00 – „Odwołanie alarmu”

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!