interreg

ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 130 000,00 zł netto
Projekt pn. „Centra dawnych rzemiosł na szlaku Via Fabrilis”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego,
w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska - Polska,
nr projektu CZ.11.2.45/0.0/0.0/18_029/0001837
oraz
z Programu Promesa Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Zleceniodawca

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Przedmiot zapytania ofertowego:

Przedmiotem zapytania ofertowego jest wykonanie zdjęć barwnych szkła artystycznego do katalogu wystawy stałej Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku.

Opis zamówienia:

Wykonanie zdjęć barwnych do katalogu stałej wystawy szkła artystycznego.
Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie około 50 szt. barwnych fotografii obiektów szkła artystycznego z kolekcji szkła, eksponowanej na stałej wystawie szklarskiej w Muzeum Ziemi Kłodzkiej w Kłodzku. Zdjęcia powinny być wykonane i przekazane w formatach TIFF i JPEG
w rozdzielczości nie mniejszej niż 4 000 pikseli dla dłuższego boku. Realizacja przedmiotu zamówienia obejmuje przekazanie praw autorskich do wykonanych zdjęć.

Zamówienie należy zrealizować w terminie do 30 czerwca 2023 r.

Wiedza i doświadczenie:

O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który:

• wykaże, że w okresie ostatnich pięciu lat przed upływem terminu składania ofert,  a jeśli okres prowadzenia działalności jest krótszy, w tym okresie, zrealizował należycie minimum trzy działania polegające na wykonywaniu zdjęć do publikacji i wydawnictw.
  • posiada odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie i wykształcenie niezbędne do prawidłowej realizacji zamówienia w zakresie związanym z pracą w zakresie obejmującym przedmiot umowy – wykształcenie winno być potwierdzone co najmniej 5-letnią praktyką zawodową i kwalifikacjami zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
  • wykaże dokonania zawodowe w zakresie fotografii.

Termin realizacji wykonania usługi: do 30.06.2023 r.

Do obowiązków Wykonawcy należy:

Zapewnienie terminowego przekazania opracowanych fotografii na dowolnym nośniku pamięci.

Sposób przygotowania oferty

Oferent powinien złożyć ofertę na formularzu załączonym do niniejszego postępowania.

Oferta powinna zawierać: datę sporządzenia, adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, NIP, proponowaną kwotę brutto, netto i podatek VAT - za wykonanie przedmiotu zamówienia.

Oferta powinna być podpisana, a wszelkie zmiany i poprawki w treści formularza ofertowego powinny być parfowane własnoręcznie przez oferenta.

Oferent zobowiązny jest do złożenia następujących załączników stanowiących integralną część oferty:

• Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy
  • Załącznik nr 2 – Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
  • Załącznik nr 3 – Opis dotyczczasego doświadczenia w wykonaniu podobnych usług

Forma złożenia oferty

W formie pisemnej: pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta w Kłodzku, pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko,

lub pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki płatności:

Przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury.

Kryteria oceny ofert: 100% cena

Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto.

Termin składania ofert

05.05.2023 r. do godz. 15.30
Oferty złożone niekompletne lub po terminie skadania nie będą rozpatrywane

Dodatkowe informacje

Osoby odpowiedzialne: Izabela Ozimek tel. 74 865 46 94, Gmina Miejska Kłodzko, Krzysztof Miszkiewicz tel. 74 867 35 70, Małgorzata Leśnik, tel.74 867 35 70, Muzeum Ziemi Kłodzkiej.