Kłodzko - www.klodzko.pl

Ponad 283 tysiące trafiło do dwudziestu mieszkańców naszej gminy, którzy wymienili stare kopciuchy i piece kaflowe na nowe ekologiczne kotły gazowe czy ogrzewanie elektryczne w ramach pierwszego gminnego naboru.

Dofinansowanie to było możliwe dzięki programowi priorytetowemu „Ciepłe Mieszkanie” realizowanemu w Gminie Miejskiej Kłodzko ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Do NFOŚiGW zostały złożone kolejne wnioski o środki dla mieszkańców Kłodzka na tego rodzaju przedsięwzięcia.

Drugi gminny nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu planowany jest na początku 2024 r.

Wszelkich informacji na temat programu priorytetowego „Ciepłe Mieszkanie” i planowanego naboru udziela Wydział Inżynierii Miejskiej i Ochrony Środowiska pod nr tel. 74 865 46 18, 74 865 46 27.

 cieple mieszkanie stopka

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!