Szanowni Mieszkańcy Kłodzka, w trosce o wspólne dobro, jakim jest zdrowie naszego społeczeństwa, załączamy link https://planujedlugiezycie.pl/ do kampanii społecznej realizowanej w ramach Narodowej Strategii Onkologicznej na lata 2020 – 2030 „Planuję długie życie”.

Zasadniczym celem przedsięwzięcia finansowanego ze środków Ministra Zdrowia jest obniżenie zachorowalności na choroby nowotworowe, w tym: piersi, płuca, jelita grubego i szyjki macicy, przez edukację zdrowotną i profilaktykę.

Znajdziecie tam Państwo praktyczne porady i informacje, jak skorzystać z bezpłatnych badań, porad medycznych i nowoczesnego sprzętu medycznego.