Kłodzko - www.klodzko.pl

Gmina Miejska Kłodzko w 2022 roku otrzymała dofinansowanie ze środków Budżetu Państwa w formie dotacji celowej na realizację zadań w ramach wieloletniego Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021 – 2023. Uzyskana dotacja z Ministerstwa Spraw wewnętrznych i Administracji pozwoliła na realizację zadania pn. Remont lokali zamieszkałych przez społeczność romską.

W jednym lokalu gminnym zamieszkałym przez Romów zmieniono system grzewczy z paliwa stałego na gazowe.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!