Z powodu pandemii przez pewien czas nie odbywały się przyjęcia stron.

Od wtorku (11 MAJA) mieszkańcy Kłodzka będą mogli ponownie się ze mną spotykać – tak, jak to było wcześniej. Obowiązywać jednak będą pewne zasady

Będziemy mogli porozmawiać o Państwa sprawach w godzinach 10.00-14.00. Wcześniej jednak należy się umówić na konkretną godzinę dzwoniąc  w PONIEDZIAŁEK pod numer 74 865 46 10.

w dniu przyjęcia stron, listę zapisanych osób będzie miał także pracownik Biura Obsługi Ludności, który o odpowiedniej godzinie będzie wpuszczał tylko daną osobę do urzędu. Proszę zatem przychodzić chwilę przed ustaloną godziną. Nie ma sensu robić tego wcześniej, bo i tak trzeba będzie czekać na zewnątrz na swoją kolej.

Liczba osób przyjętych w danym dniu będzie siłą rzeczy ograniczona. Proszę zatem o cierpliwość. Z pewnością uda się nam spotkać w kolejnym tygodniu.

Reasumując:

• dzwonimy w poniedziałek (tel. 74 865 46 10), aby umówić się na wtorek
  • przychodzimy na chwilę przez umówioną godziną
  • pracownik Biura Obsługi Ludności wpuszcza do urzędu jedynie umówioną osobę

Do zobaczenia.