Kłodzko - www.klodzko.pl

Gmina Miejska Kłodzko otrzymała dofinasowanie w kwocie  6 059 045,69 zł w ramach Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych dla gmin górskich.

Dziękujemy za wsparcie.

Planujemy inwestycję dot. kompleksowego dostosowania obiektów zabytkowych do pełnienia funkcji turystycznych: Fort Owcza Góra- zagospodarowanie obiektu w zakresie komunikacyjnym, w tym modernizacja drogi dojazdowej, budowa obiektów małej infrastruktury, obiektów turystycznych, modernizacji kanalizacji na stoku  Twierdzy Kłodzkiej od strony ul. W. Łukasińskiego, modernizacji ulicy Nad Kanałem w obrębie zabytkowych murów.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!