Kłodzko - www.klodzko.pl

SZOM - System Zarządzania Oświetleniem Miejskim

Dzięki dofinansowaniu projektu pn. „Smart Kłodzko (SMAK)” opracowaliśmy dokumentację projektową - SZOM - System Zarządzania Oświetleniem Miejskim, która była podstawą do ubiegania się o dofinansowanie w ramach naboru wniosków RPO WD 2014-2020.

Wczoraj (10.03.2021) dowiedzieliśmy się, że nasz wniosek otrzymał dofinansowanie. Projekt realizowany jest w partnerstwie z innym gminami Ziemi Kłodzkiej.

Na ulicach Kłodzka zaświecą nowe, energooszczędne lampy zarządzane przez Smart nowoczesny system.

Wydamy na tą inwestycję ponad 10 mln zł.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!