W dniu 25 lutego 2021 r. o godz. 11:00 w hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ul. Kusocińskiego 2 w Kłodzku odbędą się obrady XXIX sesji Rady Miejskiej w Kłodzku.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie XXIX sesji Rady Miejskiej w Kłodzku.
  2. Stwierdzenie ważności sesji.
  3. Wybór sekretarza sesji.
  4. Przyjęcie protokołu z obrad XXVIII sesji Rady Miejskiej w Kłodzku.
  5. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Kłodzka z pracy między sesjami.
  6. Informacja o stanie sanitarnym miasta Kłodzka.
  7. Ocena stanu czystości oraz utrzymania zieleni na terenie miasta Kłodzka w roku 2020.
  8. Ocena stanu dróg i chodników oraz układu komunikacyjnego na terenie miasta Kłodzka.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko na 2021 rok, druk nr 259.
  10. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr XII/81/2019 Rady Miejskiej w Kłodzku z dnia 26 września 2019 r. w sprawie zaliczenia dróg do kategorii dróg gminnych oraz ustalenia ich przebiegu, druk nr 253.
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie w trybie bezprzetargowym na czas nieoznaczony umowy najmu pomieszczenia gospodarczego, druk nr 260.
  12. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia dla Miasta Kłodzka Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021, druk nr 254.
  13. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania skargi według właściwości, druk nr 255.
  14. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Burmistrza Miasta Kłodzko,druk nr 256.
  15. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji, druk nr 257.
  16. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia petycji, druk nr 258.
  17. Interpelacje i zapytania radnych.
  18. Wnioski i oświadczenia radnych.
  19. Sprawy różne.
  20. Zakończenie sesji.