Kłodzko - www.klodzko.pl

Informujemy, iż Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców Gminy Miejskiej Kłodzko jest czynny i działa nieprzerwanie w trybie ciągłym na ul. Sierpowej w Kłodzku. PSZOK w Kłodzku przyjmuje nieodpłatnie (od mieszkańców Gminy Miejskiej Kłodzko, którzy uiścili należną opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi) wyselekcjonowane odpady komunalne. Godziny przyjmowania odpadów: od poniedziałku do piątku w godzinach: 10:00–18:00, w soboty w godzinach: 10:00–14:00. Prowadzącym PSZOK w Kłodzku jest Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. ul. Metalowców 4, 58 –300 Świdnica.

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!