Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej rozpoczęło konsultacje Umowy Partnerstwa. To najważniejszy dokument określający, na co i w jakich proporcjach Polska zainwestuje środki unijne, czyli 76 miliardów euro z polityki spójności i Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. Województwo dolnośląskie jest drugim regionem, w którym resort zorganizował spotkanie z przedstawicielami władz samorządowych, przedsiębiorcami i mieszkańcami. Dolny Śląsk z polityki spójności i Funduszu Sprawiedliwej Transformacji otrzyma łącznie 1,42 miliarda euro.

więcej iinformacji na www.funduszeeuropejskie.gov.pl

Konsultacje będzie można obserwować na kanale Ministerstwa

Nadal jest możliwość zgłaszania uwag na do Umowy Partnerstwa na udostępnionym formularzu