Kłodzko - www.klodzko.pl

MSWiA w ramach akcji Razem bezpieczniej przygotowało spot dotyczący hejtu. W ostatnich latach stał się on stałym elementem internetowej rzeczywistości. Jednak jak podkreślają autorzy spotu trzeba umieć go zauważyć i przede wszystkim być czujnym, aby wiedzieć czy dziecko hejtuje innych lub samo stało się ofiara hejtu. Każdemu rodzicowi w obu przypadkach może ktoś pomóc, a możliwości jest kilka.

 

do pobrania:

Deskrypcja tekstowa filmu [format: pdf, rozmiar: 15.8 KB]

Polecamy w serwisie

informacja o dofinansowaniu z UE

Projekt "Budowa innowacyjnych e-usług w Gminie Miejskiej Kłodzko" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020 oraz budżetu Gminy Miejskiej Kłodzko

Drogi czytelniku, w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (znanym też jako „RODO”) pragniemy poinformować Cię, w jaki sposób przetwarzane są dane osobowe które pozostawiasz podczas korzystania ze strony klodzko.pl. Dokładne informacje na ten temat oraz na temat plików cookie znajdziesz w klauzuli informacyjnej. Klikając przycisk „OK” lub przechodząc do portalu wyrażasz zgodę na przetwarzanie tych danych, w tym w plikach cookies. Wyrażenie zgody jest dobrowolne!