Jak informują Wodociągi Kłodzkie Sp. z o.o., wystąpiła awaria sieci wodociągowej – na osiedlu Kruczkowskiego nie ma wody!

Pracownicy Wodociągów już naprawiają usterkę. Przewidują, że dostawa wody powinna zostać przywrócona za 6-8 godzin.

Aktualizacja
W związku z awarią Wodociągi Kłodzkie Sp z o.o. podstawia beczkowozy, które zapewnią wodę pitną mieszkańcom osiedla do czasu zakończenia awarii.

Beczkowozy zostaną podstawione w trzech lokalizacjach:
ul. Spółdzielcza (w rejonie parkingu przy sklepie E.Leclerc)
ul. Spółdzielcza (w rejonie sklepu Żabka)
ul. Rodzinna (w rejonie przejścia pod falowcem)