remont ul. Dusznickiej.

Rozpoczął się remont ul. Dusznickiej.

Póki co ulica nie jest zamknięta, choć także trzeba uważać – prace trwają na chodnikach. Jednak 9 września częściowo zostanie zamknięta droga. W I etapie wykonawca zajmie się odcinkiem od stacji paliw do skrzyżowania z ul. Spółdzielczą (na skrzyżowaniu powstanie rondo). W drugim etapie remontowany będzie odcinek od skrzyżowania do ronda Orląt Lwowskich.

Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na wyrozumiałość. Remont ulicy i budowa ronda z pewnością poprawią komunikację