MUSICAL W ŚWIATŁACH BROADWAY'U
4 lutego (niedziela) 2024 r. godzina. 17:00
Największe musicalowe hity w Kłodzku!
Gdybym był bogaczem ze "Skrzypka na dachu",
Przetańczyć całą noc z "My fair lady",
Maria i Tonight z "West side story",
Opery duch z musicalu "Upiór w operze",
Wilkommen z "Cabaretu"
czy kultowe New York, New York, My way i Summertime
to tylko kilka tytułów z przebogatego programu koncertu Musical w światłach Broadway'u, w wykonaniu Artystów Scen Wrocławskich.
Ponadczasowe przeboje, które podbiły nie tylko rozświetlony neonami Broadway ale i większość scen muzycznych na całym świecie, usłyszą Państwo w pięknie brzmiących głosach artystów śpiewaków, oklaskiwanych na wielu scenach Polski, Europy, USA i Australii.
Choreografia i barwne kostiumy dopełnią stronę muzyczną tego wyjątkowego koncertu.

Wykonawcy:
Dorota Ujda-Jankiewicz - sopran
Andrzej Jankiewicz - tenor
Bartłomiej Sambor - baryton
Organizator zastrzega sobie prawo dokonania zmian w repertuarze i/lub składzie zespołu.
Podczas koncertu obowiązuje całkowity zakaz fotografowania i rejestracji koncertu bez zgody Organizatora.

Wstęp: 40 zł