Sobota 29.07/17:30 OSiR, ul.Kusocińskiego 2, Kłodzko
KONCERT,
niespdziewanie do KUBAŃCZYKA dołącza ekipa z Kłodzka!
DJ PRZEMO, DJ GRUBZEE&SzpecuSOLO otwierają imrezę o 17:30, o 20:00 KUBAŃĆZYK

DJ PRZEMO z Kłodzka, DJ z kilkunastoletnim doświadczeniem, rozwijający swe zdolności jako rezydent klubów w Kotlinie Kłodzkiej i jako uczestnik wydarzeń i festiwali na terenie kraju. Kolekcjoner wybranych numerów z gatunku house, vocal house, electro house, mashup, progressive, nieograniczający się tylko do tej muzyki. Uczestnik festiwalu AudioLake w Radkowie oraz Independents w Srebrnej Górze.
Miłośnik Depeche Mode. W swoich setach łączy najbardziej znane hity z numerami mniej komercyjnymi. Mistrz Kotliny Kłodzkiej wśród DJ-ów z roku 2007 i 2008 laureat 4 miejsca w roku 2009. Grał z takimi sławami jak Afrika islam/ Mr.X, Hazel, Crazy Cuts, V_valdi, Angelo Mike, Atonine Clamaran, Lucca. Przemo to DJ, który bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością i nie boi się eksperymentować, jak sam mów o sobie wierzy w swoje umiejętności DJ-skie i dlatego nie boi się zagrać z nikim.

DJ GRUBZEE (czyt. Grubzi) ok kilkunastu lat mocno związany z wydarzeniami w Kotlinie Kłodzkiej razem z ekipą KOTLINA KRU.
Organizator oraz współporganizator wielu imprez, festiwali i innych działań. Do najważniejszych należą: Artystyczna Twierdza, Bitwa Freestyle "Bitwa o Twierdzę", New Hip Hop Road Festiwal oraz niezliczona ilość koncertów czy imprez tanecznych w całej Polsce. W swoich setach kładzie nacisk na dobrą zabawę z dobrą muzyką. Nie boi się eksperymentować łącząc różne gatunki muzyki. "PARTY ROCK" to jego motto i takiego seta przygotuj i tym razem. Nie bądźcie zaskoczeni kiedy z bujającego reggae nagle przeskoczy do szybkiego rocka! Scenę dzielił z takimi gwiazdami jak: TEDE, Quebonafide, OSTR, Molesta, Grubson, Dwa Sławy, Peja, Kaliber 44, Reto, Zetha.

SzpecuSolo to reprezentant formacji Nielegalny Towar. Z rapem związany od 9 roku życia, pierwsze teksty i występy publiczne zaliczał w 2005 roku, w wieku lat 11, co bardziej utrzymywało się w charakterze zabawy,z której z biegiem czasu ukształtowała się ogromna zajawka i pasja. Lokalny patriota bardzo mocno związany z okolicznym undergroundem. W 2011 roku podjął próbę realizacji albumu
"Nielegalny Towar Mixtape" nagrywanego w Error Studio mając na celu ukazanie szerszemu gronu odbiorców kudowską rap scene,
co w efekcie zaowocowało zacieśnieniem znajomości i utworzeniem grupy NT (Nielegalny Towar). Uczestnik wielu koncertów oraz festiwali w Kotlinie Kłodzkiej oraz po za granicami PL. Freestyleowiec, Raper, Dobry Ziomek!

Kubańczyk - polski raper, producent oraz autor tekstów. Jego najpopularniejszy utwór ‘Lady Pank’, który liczy już prawie 40 milionów wyświetleń był początkiem kariery muzycznej.Kubańczyk na przestrzeni zaledwie kilku lat rozwinął się w swojej twórczości. Na swoim koncie ma już dwa albumy ‘Cały ja’ oraz ‘Młody kot’, które cieszą się ogromną popularnością wśród fanów.Od blisko trzech lat artysta jest w ciągłej trasie koncertowej grając przy tym setki koncertów. Wspólny utwór z producentem Tribbs’em pt. ‘Zatańczysz ze mną jeszcze raz’,czyli remake twórczości Krzysztofa Krawczyka znalazł się w TOP3 na listach przebojów w 2022 roku.
Raper jest także zawodnikiem Fame MMA, jednak jak podkreśla - muzyka jest dla niego najważniejsza. Najnowszy album ‘W zeszłym roku’ ukazał się w czerwcu 2023.