interreg

ZAPYTANIE OFERTOWE

na wykonanie zamówienia publicznego poniżej progu ustawy (poniżej kwoty 130 000 zł netto)
z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019. poz.2019 ze zm.)
pn. przeprowadzeniu ekologicznych warsztatów pt. „Drugie życie mebli” – eco recykling
w szczególności:

• organizacja 3-dniowych 3-godzinnych warsztatów odnowy i recyklingu starych mebli i przedmiotów (materiały zapewnia wykonawca) dla grup co najmniej 6 osobowych (mieszkańców miasta Kłodzka w różnym przedziale wiekowym) powtarzanych w 6 cyklach.
  • zapewnienie cateringu dla uczestników warsztatów (poczęstunek, napoje),
  • zaplecze niezbędne do przeprowadzenia warsztatów po stronie Wykonawcy.

Zleceniodawca

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

TERMIN REALIZACJI PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

od dnia podpisania umowy o 31.03.2024 r. po uzgodnieniu z Zamawiającym dat przeprowadzenia warsztatów.

MIEJSCE, TERMIN I SPOSÓB ZŁOŻENIA OFERTY:

1. Oferty przyjmowane będą:

• W formie pisemnej w siedzibie zamawiającego / Biuro Obsługi Ludności, Urząd Miasta w Kłodzku/ w formie pisemnej na formularzu oferty według załączonego wzoru,

2. Termin składania ofert do dnia 1 września 2023 roku do godz. 15:30.
3. Oferty złożone po tym terminie nie będą uwzględnione.
4. Złożenie oferty nie jest równoznaczne z udzieleniem zamówienia.

WARUNKI PŁATNOŚCI :

Przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury.

KRYTERIA OCENY OFERT, WYBORU WYKONAWCY I SPOSÓB OBLICZENIA OFERTY:

W przypadku złożenia ofert przez więcej niż jednego Wykonawcę Zamawiający dokona oceny ważnych ofert na podstawie poniżej przedstawionego kryterium oceny ofert.

Kryterium: Cena ofertowa
Waga (%): 100,00%

Sposób oceny ofert
100% - cena brutto - skala 0-100 pkt, zgodnie z zasadą, że oferta najkorzystniejsza otrzymuje 100 pkt, pozostałe - wyliczenie proporcjonalne według wzoru P=On/Ob x % x 100 (P – punkty, On – oferta najkorzystniejsza, Ob – oferta badana)

Za najkorzystniejszą zostanie uznana oferta, która uzyska największą ilość punktów w przyjętym kryterium.

DODATKOWE INFORMACJE:

• W toku badania i oceny oferty, Zamawiający może zażądać od Oferentów wyjaśnień dotyczących treści złożonych ofert.
  • Zamawiający zastrzega możliwość negocjowania ceny z Oferentem, który złoży najkorzystniejszą ofertę w przypadku, gdy wartość oferty przewyższa kwotę środków przeznaczonych na zamówienie zgodnie z budżetem Projektu.
  • Zamawiający ma prawo odwołać postępowanie ofertowe bez podania przyczyny.
  • Pytania dotyczące przedmiotu zamówienia składać można drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż do dnia 31.08.2023 r. do godz. 15.30.
  • Osoba odpowiedzialna – Agnieszka Kostrzewska – 74 865 46 28

• załącznik nr 1 - formularz oferty