interreg

ZAPYTANIE OFERTOWE

dla zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej 130 000,00 zł
projekt pn.„Fajnie być kobietą pogranicza polsko- czeskiego ” w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska, nr projektu: CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0003090

Zamawiający

Gmina Miejska Kłodzko
57-300 Kłodzko, Pl. B.Chrobrego1
fax: +48 074 867 40 62

Przedmiot zapytania ofertowego:

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na: przygotowaniu grafiki oraz opracowana tekstów w języku polskim i w języku czeskim poradnika dla kobiet w wersji online.

Wiedza i doświadczenie:

O udzielenie zamówienia może ubiegać się Wykonawca, który spełnia warunki udziału w postępowaniu określonym w zapytaniu ofertowym, dotyczące w szczególności:

• posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli przepisy nakładają obowiązek ich posiadania;
  • posiada wiedzę, umiejętności i doświadczenie;
  • dysponuje odpowiednim zapleczem technicznym oraz osobami posiadającymi odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie do wykonania przedmiotu zamówienia..

Termin realizacji wykonania usługi: do 30.10.2022 r.

Do obowiązków Wykonawcy należy:

• przygotowanie poradnika dla kobiet w wersji online: opracowanie testów w języku polskim, grafiki oraz stała współpraca z tłumaczem wskazanym przez zamawiającego.
  • przygotowanie poradnika, którego tematem będą aspekty psychologiczne, min. dotyczące asertywności, poczucia własnej wartości, odnajdywania pasji, kreatywnego myślenia, akceptacji własnego ciała oraz seksualności, rozwoju osobistego, wzajemnej motywacji. Poradnik powinien przyczynić się do aktywizacji kobiet w każdym aspekcie życia.
  • zapewnienie terminowego przekazania opracowanego poradnika po wcześniejszej akceptacji zamawiającego
  • współpraca przy działaniach związanych z promocją projektu.

Sposób przygotowania oferty:

Oferent powinien złożyć ofertę na formularzu załączonym do niniejszego postępowania.
Oferta powinna zawierać: datę sporządzenia, adres lub siedzibę oferenta, numer telefonu, NIP, proponowaną kwotę brutto, netto i podatek VAT - za wykonanie przedmiotu zamówienia.
Oferta powinna być podpisana, a wszelkie zmiany i poprawki w treści formularza ofertowego powinny być parafowane własnoręcznie przez oferenta.

Oferent zobowiązany jest do złożenia następujących załączników stanowiących integralną część oferty:
• Załącznik nr 1 – Formularz ofertowy
• Załącznik nr 2 – Oświadczenie o spełnieniu warunków udziału w postępowaniu
• Załącznik nr 3 – Opis dotychczasowo doświadczenia w wykonaniu podobnych usług

Forma złożenia oferty:

• W formie pisemnej w Biurze Obsługi Ludności, Urząd Miasta w Kłodzku pl. Bolesława Chrobrego 1, 57-300 Kłodzko,
  • pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki płatności:

Płatność przelewem 14 dni od daty złożenia rachunku/faktury

Kryterium przy wyborze oferty

• Cena – 100%
Oferta powinna zawierać proponowaną cenę brutto.

Termin składania ofert

09.09.2022 r. do godz. 15:30
Oferty złożone niekompletne lub złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje:

Osoba odpowiedzialne: Izabela Ozimek tel. 603 385 009, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.