Karkonoska Agencja Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze jako partner ministerstwa i pośrednik planowanej pomocy finansowej prosi o kontakt poszkodowane firmy z terenów objętych stanem klęski żywiołowej zatrudniające do 50 osób.

Zgłoszenia należy przesyłać e-mailem do wtorku 24 września do godziny 8:00 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W temacie e-maila prosimy podać nazwę powiatu, a w treści jedynie nazwę firmy, NIP i dane kontaktowe.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 75 75 27 525 UWAGA AKTUALIZACJA NUMERU KONTAKTOWEGO!

Dotyczy przedsiębiorców z powiatów: kamiennogórskiego, karkonoskiego, kłodzkiego, lwóweckiego, wałbrzyskiego, ząbkowickiego, dzierżoniowskiego, lubańskiego, świdnickiego oraz miast na prawach powiatu Wałbrzych i Jelenia Góra.